máj 2013

V základnej skupine sme v zostave so Silviou Sýkorovou, Dadou Matulovou a Števom Turňom zvíťazili nad Stounami a Popradom a zabezpečili si postup do semifinále už po dvoch zápasoch. V treťom zápase s Javerolu sme tak mohli pošetriť Števa a nasadiť Mareka Sýkoru. Súper zaslúžene zvíťazil 7:6, do play-off sme však napriek prehre išli z prvého miesta.

Na ceste do finále nás zastavila Guerera, ktorú vo finále zdolal Poprad. V súboji o tretie miesto sme zdolali v tesnom zápase Martin 7:6. Tím Javerolu v zložení našich Steeliek Veroniky a Janky Kvardovej, Džentlmena Roba Marettu a Adaráka Ľuba Malého obsadili siedmu priečku, ale zlepšoval sa každým zápasom.

Celkovo nás teší, že sme ako jediný tím už dva roky po sebe zdolali majstrovský Poprad. Takisto skvelý finiš v zápase s Guererou, kde sme sa nezlomili ani za stavu 2:9 a znížili sme na 8:9, aj keď na víťazstvo to nestačilo. Radosť máme aj z výkonu a zapracovania do tímu juniora Mareka Sýkoru, ktorý získal bronz v kategórii dospelých vo veku 13 rokov :)

Ďalšie články