september 2013

Štyri finálové účasti a jeden titul. To je náš cieľ pre novú sezónu. Ako obhajcovia nastupujeme v kategórii mužov. Čaká nás náročná sezóna s prvým vrcholom na majstrovstvách Európy v Nórsku. V skupine s Nemeckom, Talianskom, Anglickom to bude veľká skúška, dopredu sa však nevzdávame :) V rámci prípravy sa zúčastníme aj dvoch turnajov CCT v Bazileji a Edinburghu, kde bude úspechom každé jedno víťazstvo. V boji o domáci titul chceme ísť krok po kroku, najskôr postúpiť do prvej štvorky, potom sa uvidí. Kto bude najväčším súperom? Nechajme sa prekvapiť... :)

V ženskej súťaži nastupujeme so stabilným triom. Mojim snom je majstrovský návrat Dvojek a oba ďalšie tímy Lejdiny a Steelky s umiestnením v prvej šestke. To by všetkým zaručilo prvoligové miestenky aj v budúcej sezóne. V tíme Dvojek sme privítali dve veľké posily - Gabiku a Silviu, dievčatá držte sa :) Palce budeme držať aj ďalším našim hráčkam v tíme Blackwater, ktoré by tiež nemali chýbať v elitnej šestke.

V rozšírenej druhej lige máme dve želiezka. Verím, že Džentlmeni využijú dlhoročné skúsenosti a popasujú sa o postup do prvej ligy. Prekvapením by však mohli byť aj vynovení Spiriťáci.

Mixy a dably sú vždy lotéria. V minulej sezóne Števo so Silviou prehrali finále v dvojiciach až posledným kameňom a v mixoch sme ako jediný dokázali zdolať majstrovský Poprad. V tejto sezóne by mohol byť ten rozhodujúci kameň na našej strane :)

Všetkým veľa úspechov v novej sezóne :))

Ďalšie články