Hráči 1. CC si vybojovali postup na ME v Madride v mixoch

Curlingovým majstrom Slovenska v zmiešaných družstvách sa aj po tretíkrát stali hráči 1. CC Bratislava. Družstvo v zložení Barbora Bugárová, Pavel Kocian, Zuzana Axamítová a Pavol Pitoňák nezaváhalo v pražskej hale Roztyly ani v jednom zo šiestich stretnutí a zaslúžene si vybojovalo právo účasti na septembrových majstrovstvách Európy v Madride. Ďalší tím 1. CC Bratislava (Vlaďa Pitoňáková, Ronald Krčmár, Katarína Langová a Rado Vozár) skončil na štvrtom mieste.
Výbornú premiéru v mixoch absolvovalo aj juniorské družstvo 1. CC (Veronika Kvasňovská, David Mišun, Linda Oroszová a Milan Moravčík), ktoré obsadilo skvelú piatu priečku. Druhý juniorský tím (Jana Janičková, Jaroslav Horváth, Elena Axamítová a Juro Matuškovič) skončili na deviatom mieste.
Bratislavčania mali zastúpenie aj v dvoch trenčianskych tímoch, Dragons I s Elenou Jančaríkovou a Dragons II s Margitou Matuškovičovou a Máriou Liptákovou obsadili zhodne siedmu priečku.

Výsledky - 1. CC Bratislava II: Juniori I 13:1, Trenčín II 16:4, Trnava 22:1, Poprad 11:2, semifinále: Airport Bratislava I 11:2, finále: 6:5 - 1. miesto.
                    1. CC Bratislava I:
Juniori II 12:6, Airport Bratislava II 6:4, Trenčín II 4:6, Airport Bratislava I 8:4, semifinále: Poprad 5:6, o bronz: Airport Bratislava I 0:9 (kontumácia) - 4. miesto.
                    Juniori I:
1. CC II 1:13, Poprad 1:14, Trenčín II 8:6, Trnava 11:4 - 5. miesto.
                    Juniori II:
1. CC I 6:12, Trenčín II 5:6, Airport Bratislava II 4:6, Airport Bratislava I 3:10 - 9. miesto.

Ďalšie články