V Traune hráči 1. CC na výbornom treťom mieste

Výborný výsledok dosiahli hráči slovenského klubu 1. CC Bratislava, ktorí na curlingovom turnaji Oedter See Cup v rakúskom Traune skončili na treťom mieste. Slovenský tím v zložení Radomír Vozár, Ronald Krčmár, Pavel Kocian a Štefan Turňa v konkurencii 20 tímov zo štyroch krajín (Rakúsko, Švajčiarsko, Česko a Slovensko) ani raz neprehral, keď zaznamenal bilanciu troch víťazstiev a jednej remízy. Víťazom turnaja sa stal domáci Traun, na druhom mieste skončil St. Galler Bär zo Švajčiarska. Ďalšie slovenské tímy CC Martin (skip Ján Gallo) a CC Poprad (Pavol Pitoňák) obsadili 13., resp. 14. miesto.

Výsledky 1. CC Bratislava: CFÖ Korneuburg (Rak.) 15:2, St. Marghareten (Rak.) 10:3, Aritma (ČR) 4:4, Herisau-Waldstatt (Švaj.) 15:3. Finále: CC Traun - St. Galler Bär 6:5.
Poradie: 1. CC Traun 8 bodov, 2. St. Galler Bär 6, 3. CC Bratislava 7,... 13. Martin 4, 14. Poprad 3.