apríl 2012

Na tradičnom koncosezónnom turnaji sme mali viacero tímov. Najväčším prekvapením boli pre mňa džentlmeni, ktorí sa skvele vyšvihli do prvej desiatky. Úplne super je najmä ich víťazstvo na Cocktailom (4:3), ktorý so skipom Grayom skončili na piatom mieste. Veľká pochvala aj za cenný skalp silného tímu Makuka (5:4).

Bývalých majstrov Maďarska v mixoch zdolali aj naše dievčatá z majstrovskej dvojky (4:3), čo je tiež výborný výsledok. Dievčatá na ceste za lepším umiestnením zastavili kanadské dvojičky Parishovci. Tí sa postupne s Pištom a Radom zohrávali a boli iba dva víťazné endy od prvej štvorky. Senzačne ich však zastavila Janka Matulová s 1. CC (4:5), ktorá v piatom ende vyčarovala neuveriteľnú zachádzku za päť kameňov súpera.

Práve prvé CC-čko bolo ďalším veľkým prekvapením, keď vyhralo tri zápasy a aj v štvrtom malo v rukách posledným kameňom víťazstvo, alebo minimále remízu. Veľkou oporou tohto tímu bol Dědek, ktorý napriek zraneniu výborne hecoval tím. Ďědku, vďaka, bolo to super.

Potešili aj Lejdiny, umiestnenie v prvej polovičke je skvelé. Navyše si pekne poradili s trochu unaveným Martinom :))Ďalšie články