september 2012

Do novej sezóny vstupujeme s veľkým očakávaním. Prvýkrát budeme hrať prvú ligu v dvoch halách, verím, že sa s rôznymi podmienkami točivého Ružinova a extra rýchleho Lamača úspešne popasujeme. Aký je náš cieľ v novom ročníku? Bolo by výborné, keby sme sa vo všetkých kategóriách dostali do finále a aspoň jeden súboj o zlato premenili na titul.

Najzarúbanejšia cesta k prvenstvu sa zdá medzi mužmi, kde sa dlhé roky neprekonateľni Popradčania ešte vystužili Reném Peťkom. Zvyšok ligy je dosť nevyspytateľný, uvidíme, ako sa Martin zohrá s Davidom, Guerera vyrovná s absenciou lídra Valca a Modra s odchodom Reného. Hrýzť môžu aj ambiciózni nováčikovia Šejk so Stounami. Verím, že atakovať page-off budú čo najdlhšie aj Džentlmeni. Našou výhodou je, že finále mám sľubené od mojej sestry veštkyne :))

V ženách tipujem rovnaké finále ako v minulom roku, bolo by fantastické, ak by bolo aj s rovnakou zlatou bodkou Dvojek. Lejdiny verím, že opäť využijú svoje skúsenosti a nebudú chýbať v najlepšej štvorke. Mojim čiernym koňom a skokanom roka by mali byť Stilky. Mixy a dably ťažko tipovať, bude záležať od zloženia tímov.

Takže držme si palce, všetkým prajem dobrú hru :)

Ďalšie články